Dětská škola kartingu

 

nahled parolin akademie awm min

V dětské škole kartingu se malý jezdec nebo jezdkyně naučí všem potřebným základním znalostem jízdy na motokárách. Pod vedením zkušeného závodního jezdce si projdou základy jízdy, ideální stopu, traťovou signalizaci, chování na trati, bezpečnostní prvky a další důležité body. Kurzy jsou rozděleny do tří stupňů. V každém stupni se naučí něco nového a zdokonalí své jízdní schopnosti. Absolvováním všech tří stupňů vaše dítě získá jistotu a skvělý základ pro závodní akce.

Parolin Racing CZ se aktivně podílí na propagaci motorsportu a nabízí dětem možnost vyzkoušet si jízdu na motokáře s využitím kvalitní techniky, zázemí a vybavení Parolinu.

V rámci těchto akcí je zajištěn odborný výcvik, vedený profesionálním jezdcem Michaelem Vorbou, který dětem předává vlastní teoretické a praktické zkušenosti ze závodů z celého světa. K dispozici je simulátor jízdy, který děti využijí před tím, než nasednou do skutečné motokáry!

Více informací o Parolin Racing zde: Parolin Racing

Jak školička probíhá?

• registrace,

• teoretická část s výkladem přímo na trati,

• simulátor,

• jízda na trati,

• vyhodnocení.

Talentů si Parolin Racing CZ váží a při viditelném progresu u dětí nabízí možnost využití motokárové akademie Parolin Academy a možnost stát se součástí závodního týmu Parolin Racing CZ. Jde nám především o rozvoj mladých jezdců a snažíme se přiblížit karting co nejširší veřejnosti. V souvislosti s tím je možné registrovat se pouze na jeden termín motokárové školičky, aby tak bylo umožněno absolvovat kurz co nejširšímu okruhu mladých pilotů.Školička je prvním stupněm akademie, kdy si jezdci vyzkouší jízdu a absolvují teoretickou průpravu. O dalším možném rozvoji se můžete informovat přímo na pořádané akci.

Motokárová škola je zaměřená na děti ve věku od 5 do 15 let a umožňuje všem zájemcům nejen rozvíjet svou vášeň pro motorsport, ale i poznat svět kartingu, nová místa a kamarády.

Registrace zde: Registrace

TEL: +420 603 929 045
 

Podmínky účasti

Věk 5 - 15 let.
Povinný doprovod zákonného zástupce.

CENA: 899 Kč
 
 
INSTRUKTOR:

Michael Vorba

coach

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

nahled profesionalni jezdec michael vorba awm min

 

 

 

 

Kontakt

KartArena

Sídlo společnosti:

Blue Earth s.r.o., Jičínská 226/17, Praha 3

Adresa provozovny:

U Ježíška 2 (pod mostem Milénia), Plzeň

T: 377 442 623

E: info@motokaryplzen.cz

Společnost