Simulátory a virtuální realita

V nabídce máme v příjemném prostředí i dva závodní simulátory a virtuální realitu nejmodernější generace.

Závodní simulátory jsou vhodné jak pro děti tak dospělé. Volba obtížnosti je dle výběru zákazníka. Od amatérů až po opravdové nadšence a závodníky. Simulátory jsou síťově propojené, takže můžete jezdit mezi sebou nebo se připojit na veřejné servery a závodit proti více lidem. Zážitek ze simulátoru lze umocnit ve spojení s Virtuální realitou.

Virtuální realita HTC Vive PRO, s vysokým rozlišením, haptickými ovladači a pohybovými senzory zajišťují maximální míru zábavy pro všechny věkové kategorie bez rozdílu pohlaví. Můžete si vychutnat hry strategické, sportovní, akční, závodní a podobně. Nezapomeňte si vzít vhodnou obuv, protože vyhrazený prostor pro hraní je 3x3 metry a pořádně si zaběháte a zacvičíte. Přijďte se o tom přesvědčit s rodinou, kamarády či spolupracovníky.

Závodní simulátory a virtuální realita jsou skvělý doplněk pro firmy a firemní akce. Buď u nás v Kartareně, nebo jsme připraveni zavítat i k Vám na Vámi zvolené místo. Vše je přichystáno na přepravu a přizpůsobení konkrétním prostorům.

 

Pro dostupnost simulátorů a virtuální reality se informujte telefonicky

Kontakt

KartArena

Sídlo společnosti:

Blue Earth s.r.o., Jičínská 226/17, Praha 3

Adresa provozovny:

U Ježíška 2 (pod mostem Milénia), Plzeň

T: +420 735 757 307

E: info@motokaryplzen.cz